Podzim jako čas seberealizace

Podzim jako čas seberealizace

15. 9. 2021

Umění se hýčkat, naslouchat potřebám svého těla a prostor pro vlastní relaxaci.

Přichází podzim. Je to doba zklidnění, ztišení se a poodstoupení od ruchu okolního světa. Doba, kdy uklízíme zahradu, děláme si pořádek ve vlastním nitru a pečujeme o svůj zevnějšek. Nejen příroda, ale i naše pleť se chystá k odpočinku. Čekají ji krušné zimní měsíce plné chladného vzduchu a méně slunečních paprsků.  O to více si dopřejte péči o své tělo a krásné vůně.

Péče o vlasy

Během podzimu se vše zklidní a přichází čas, který máme pro sebe. Abychom se uvnitř cítili v pohodě, musíme se cítit dobře i navenek. Nejvíce toho o nás prozradí vlasy. Pokud jsou zplihlé, napovídáme tím svému okolí, že nejsme ve své kůži.  Naopak zdravé a přirozeně živé vlasy vypovídají o naší vnitřní pohodě. Pro péči o vlasy můžete sáhnout po našem Černém bahenním šamponu. Napomáhá udržet vlasy zdravé a krásné. Je obohacen černým blátem z Mrtvého moře a vitamínem E.

Pokud jste dosud používali klasické šampony obsahující silikony, je na čase sáhnout po přírodní variantě a nechat vlasy dýchat. Než se silikony z vlasů vymyjí, uplyne půl roku až rok. Abyste vlasům dopřáli vše, co během této doby potřebují, zařadili jsme pro vás do e-shopu Minerální šampon Levandule s minerály z Mrtvého moře, který vaše vlasy zbaví nežádoucích látek a dodá jim celou řadu těch potřebných, včetně vitamínu E.

Péče o pleť

Během zimy bude mít pleť nedostatek živin a slunečního svitu. Zima ji bude výrazně dehydratovat a bude potřebovat zvláštní péči. Nečekejte, až bude pleť suchá a dopřejte jí vše, co potřebuje, už teď. Stvořen pro krásu je náš Minerální hydratační denní krém, s kterým nešlápnete vedle. Je lehký a vhodný pro denní použití. Pro oblast kolem očí se hodí Minerální oční krém. Správnou péčí předejdete jarní únavě pleti a v pozdějším věku také vráskám. Nečekejte, až budete mít pocit, že už máte věk na oční krémy. Začněte je používat už nyní.

Esence Jeruzaléma

Příroda voní dozrávajícími plody a úrodnou zeminou. Rozmazlete se v době podzimu vůní, která pro vás bude znamenat něco víc. Vůně pro nás může být čímkoli. Připomíná nám dětství, silné životní okamžiky nebo blízkou osobu, s kterou se opět shledáme.

Nabízíme vám celou řadu parfémů Ein Gedi Cosmetics, nesoucí v sobě vůně prodchnuté biblickým poselstvím. Parfémy jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí na bázi olejů. S vůní Esence Jeruzaléma se budete cítit výjimečná a individuální. Parfémovaný olej Biblická lilie vám dodá nádech spirituality a vedle nešlápnete ani s vůní Biblická růže Sharon. Všechny vůně byly vyvinuty s ohledem na maximální potěšení. Jsou jemné, přírodní a zároveň v nich najdete jedinečnou hloubku.

Prostor kolem nás

Hýčkat bychom neměli pouze naše tělo. Důležitý je i prostor kolem nás.

Ať už v něm meditujete, pracujete nebo tvoříte, je to váš domov nebo jste zde dočasně, vždy byste se měli cítit dobře a sami sebou. K tomu vám pomohou naše Parfémové osvěžovače vzduchu, kterých v našem e-shopu najdete celou řadu. Opět se vrátíme k biblickým vůním. Tentokrát pro vás máme Vetiny z Galilee, vonný osvěžovač vzduchu inspirovaný hornatou oblastí na severu Izraele. Houževnatou krajinou, přeťatou údolím Bet Ha-Kerem.

Parfémový osvěžovač vzduchu může být také vhodným dárkem. S vůní Jasmínová země uděláte radost svým přátelům i rodině.

Pomůžeme, poradíme

Na závěr bychom rádi připsali, že jsme tu pro vás. Právě vy, naši zákazníci, jste pomohli vdechnout život projektu Biotra, který se díky vám neustále rozvíjí. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem vhodného šamponu i parfému.

Krásný podzim přeje Biotra!