Velikonoční balíčky

Velikonoční balíčky

2. 3. 2020

Ani jsme se nenadáli a je tu jaro a s ním přichází i velikonoční svátky. Příroda se probouzí, ze země začínají rašit nová květenství, rodí se nový život. Ani lidé nejsou v tomto směru pozadu. S prvními jarními paprsky na sobě cítíme příliv nové životní energie. Jaro přináší příjemné počasí, které si užíváme plnými doušky. Pro mnoho lidí právě nastává nejkrásnější období roku.

Po zimním spánku se musíme postarat o své domovy a zahrádky, ale neměli bychom zapomínat ani sami na sebe. A tak vám dnes poradíme, jakou péči byste si měli, v tyto měsíce, dopřát.

Voda je základ života i krásy pleti

Na vodu se často zapomíná, ale vězte, že chcete-li mít pleť krásnou, čistou, pružnou, musíte ji hydratovat nejen zvenku, ale i zevnitř. Jsme součástí přírody, a proto mnohé naše biorytmy fungují stejně. Květiny potřebují výživu, vzduch, péči a vodu a naše pokožka rovněž tak. Nestačí jen samotné krémy a masky, je potřeba dodat i vláhu v podobě vody. Bez vody uschne květina i naše pleť.  Proto celou jarní kůru začněte dostatečným pitím čisté nebublinkové vody v průběhu celého dne.

Pleťová výživa zevnitř

Jaro je ročním obdobím, které doslova musí zachránit, co zima napáchala. Jednak nedostatkem sluníčka, jednak nedostatkem vitamínů a minerálů. Není se co divit, že všichni vypadáme vyčerpaně a unaveně. Pestrý čerstvý jídelníček bude pro nás tou správnou výživnou bombou. Dopřejme si svěží jarní zeleninku, jako je ředkvička, jarní cibulka, pažitka, řeřicha nebo vitamíny nejvyšší kvality, jež znaly už i naše babičky, a to jsou klíčky semínek a jedlých rostlin. A taky se vydejte do přírody, abyste si dopřáli další podmínku, kterou je vzduch.

Péče o pleť

Nedílnou součástí jarní kůry je dopřát pleti kvalitní pročištění pokožky zvenku, něco jako lázeňskou kůru.  A která lázeň by měla být pro pleť lepší než ta z Mrtvého moře s obsahem 33% soli a celé škály pleti prospěšných minerálů a stopových prvků? Je vědecky prokázáno, že tyto látky jsou velmi blahodárné a navíc mají i schopnosti zbavovat pokožku různých kožních neduhů.

Velikonoční nabídka pro jarní očistu pleti

Abyste rychle dostali vaši pleť „do formy“, přichystali jsme pro vás speciální Velikonoční nabídku.

Jde o 3 cenově zvýhodněné sady přípravků kosmetiky Ein Gedi, vhodnou pro dámy i pány. Využít je můžete i jako dárek pro vaše blízké.

Na výběr máte z těchto tří typů kosmetických sad:

  1. Sada obsahující bahenní masku, krém na ruce a tělové mléko – je určená především pro ty, kterým záleží na ošetření celého těla, ale větší důraz kladou na pokožku obličeje a krku
    Velikonoční sada č. 1

  2. Sada obsahující bahenní masku, krém na ruce a čistič obličeje – je ideální volbou pro ty, kteří největší důraz kladou na celkové zlepšení stavu obličeje a krku, ale nezapomínají ani na své ruce
    Velikonoční sada č. 2

  3. Sada s krémem na nohy, krémem na ruce a tělovým mlékem – je vhodná pro ty, kteří mají nějaké problémy s pokožkou nohou i rukou a rádi dopřeji i celému tělu po koupeli ozdravnou kůru
    Velikonoční sada č. 3